نسل جدید درب ضد سرقت

نسل جدید درب ضد سرقت

Capture11111

شركت آلدورا چليك درب اروميه در سال 1388 در شهر اروميه و در محيطي به مساحت 20000مترمربع و5000مترمربع فضاي بسته فعاتيت خود را در زمينه توليد درب هاي ضد سرقت وضد حريق آغاز نمود.

اين شركت با سرمايه گذاري 100% كشور تركيه بنيان گذاشته شده است، زير ساخت هاي كاري خود را بر پايه آخرين تكنولوژي روز تركيه استوار نموده، در برنامه كاري خود را با گسترش دامنه فعاليت خويش در تمام نقاط ايران و نيز فراتر از آن تمام جهان را هدف قرار داده است و بدين ترتيب كار خود را تضمين نموده و متنوع ترين مدل هاي درب ورودي را توليد و به بازار عرضه نموده است.

از انجايي كه درب چيزي است كه شايد فقط يكبار خريداري مي شود و ازلحاظ حفظ امنيت مالي و جاني اطرافيان حائز اهميت فراواني است،قفل،ورق،چوب و ابزار مورد استفاده در اين درها از لحاظ مقاومت و طول عمر بسيار مناسب و با كيفيت مي باشند . ما در اين مورد به برآورده كردن نيازهاي مصرف كننده و فراهم نمودن استاندارد هاي روز اهميت بسيار قائل هستيم و ضامن ادعاي ما نيز گواهيISO9001،ISO14001، OHSAS18001و ISO10002 مي باشد .

اهدف ما اين است كه پا را فراتر از آنچه كه تاكنون به آن عادت كرده بگذاريم و درب جديدي باز كنيم . چرا كه اولين چيزي كه به محيط شخصيت مي دهد ديدگاهي از فردي كه پشت درب وجود دارد به وارد شونده مي دايم هد ،درب ورودي است . شركت ما با پشتوانه ي تكنلوژي برتر ، محصول اين ديدگاه مي باشد .

Tags

You may also like...

One thought on “نسل جدید درب ضد سرقت”

  1. ناشناس گفت:

    بهترین نسل جدید درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads