موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی

ll

این نوع از کرکره های اتوماتیک برقی از موتورهای جدیدی بهره می برند که شکلی استوانه ای و شبیه به لوله دارند که اصطلاحا در صنعت (توبلار موتور یا داخل شفت) نامیده میشوند. این نوع موتورها در رنجهای مختلف (با توجه به قدرت موتور) موجود میباشند همچنین با توجه به طراحی و دیزاین خاص فیزیکی در هنگام رول شدن قطر کمتری را اشغال میکنند. ضمنا این تیپ موتورها دارای سیستم خلاص کن دستی میباشند که باعث می شود در زمان قطع برق در باز و بسته شود.
این تیپ موتورها محاسنی دارند:
۱- به دلیل فیزیک خاص ظاهریشان در زمان رول شدن فضای کمتری را اشغال می کنند.
۲- از نظر توان و قدرت کشش ، دارای رنجهای مختلفی هستند.
۳- به لحاظ قیمت نسبت به موتورهای سنترال و ساید قیمتی مناسب تر دارند.
۴- در هنگام قطع برق به سیستم خلاص کن دستی مجهز میباشند.
موتور معمولا در کرکره های آلومینیومی با قدرت ۱۰۰ نیوتن تا ۱۴۰ نیوتن و در سایز ۸۰ میلیمیتری عرضه می شود.منبع تغذیه این موتور برق ۲۲۰می باشد و دارای تردد مجاز روزانه تا سقف ۳۰ میباشد.
این نوع موتورها در مدل های Smart ( اسمارت ) ، Turbo ( توربو ) ، Quiko ( کوییکو ) ، ACM ( ای سی ام ) ، Barzante (بارزانته) Hofman ( هافمن ) موجود است.
موتور توبولار اتومات موتور: متناسب برای مصارف خانگی (پرده و پنجره) تجاری(پارکینگ و فروشگاه) و صنعتی(کارخانجات و دربهای عظیم)،قابل استفاده برای پنجره و دربهای کوچک،تنها موتور دارای ۴ میکروسوییچ بسیار دقیق و حساس برای تنظیم کورس کرکره،طراحی جدید و منحصر به فرد برای موقعیت های مختلف مکانی،دارای ویژگی خلاص کن در زمان قطع برق می باشد.

این اپراتور قابلیت اتصال به مادون بین درب و باطری بک آپ و انواع ریموت رسیور ها و مدیرت ساختمان و انواع کارتخوان ها و تمامی دستگاه های محدودیت تردد را دارا می باشد به همین دلیل این موتور ها و کرکره برقی ها را کرکره های هوشمند نامیده می شود.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “موتور کرکره برقی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads