فریم آلومینیومی

kiadoor Frame

فریم آلومینیومی با روکش رنگ

پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک به دلیل تنوع انتخاب رنگ متداول ترین روش پوشش آلومینیوم می باشد که مانع اکسید شدن سطح آلومینوم میشود.

درساختار رنگ پودری از رزینهای جامد که خاصیت القاء یا همان باردار شدن را دارد استفاده می شود به اضافه پیگمنتها و مواد افزودنی که تمام این مواد طی فرایند تولید بعد از میکس شدن اکسترود شده و آسیاب میشود ، محصول نهایی نیز به صورت پودر میکرونیزه به ضخامت 50 تا 100 میکرون است .

درروش رنگ آمیزی رنگهای پودری ابتدا پودر میکرونیزه را داخل گان پاشش ریخته و این پودر تحت ولتاژ بالا باردار شده (بارمثبت) و بعد از عبور از لوله گان به وسیله فشار باد پاشیده می شود و قطعه که دارای بار منفی (اتصال ارت) می باشد پودر دارای بار مثبت را به خود جذب می کند ، پودر به صورت یکنواخت کل سطح قطعه با هر ابعاد و زاویه ای را می پوشاند و هیچ اثر رنگ نشدگی بر روی قطعه باقی نمی گذارد ، بعد از عمل پاشش رنگ در کوره تحت دمای 200 درجه سانتی گراد به مدت 13 دقیقه پخته می شود.

عمر مفید رنگهای استاندارد نزدیک به 25 سال اعلام گردیده و به دلیل تنوع در انتخاب رنگ امیزی دربها جهت متناسب سازی با فضا بیشترین کاربرد در صنعت دربهای اتوماتیک را در پوشش فریمها دارد.

فریم های کیادر در دو مدل H60C و H30C با قالبهای اختصاصی و با درزبندی کامل و پوشش انواع رنگهای الکترو استاتیک با استاندارد RAL ارایه میگردند.

Tags

You may also like...

One thought on “فریم آلومینیومی”

  1. ناشناس گفت:

    سلام قیمت فریم آلومینیوم رو اعلام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads