فروش درب اتوماتیک

فروش درب اتوماتیک

telescopi-large

برای درج نام شرکت خود در این آگهی تماس بگیرید.

همراه 09016191338

درب تلسکوپی یک طرفه
استفاده از درب های اتوماتیک در مکان های مختلف همچون فرودگاه ها، هتل ها، فروشگاه ها، ادارات، مراکز خرید، بانک ها و ورودی انواع ساختمان ها رواج بسیاری یافته است
درب اتوماتیک تلسکوپی از جمله دربهای اتوماتیکی می باشد که به خاطر قابلیت آن در ایجاد ورودی و عرض بازشوی بیشتردر یک دهنه ، مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و مهندسان طراح و طراحان داخلی می باشد .
یک درب اتوماتیک تلسکوپی ، به طور معمول و در حالت عادی دارای 6 لنگه یا به اصطلاح 6 لت می باشد که 4 لنگه آن به صورت متحرک و 2 لنگه آن به صورت ثابت خواهد بود که می توان گفت ، این مدل از درب اتوماتیک حدود 70 درصد عرض دهنه را بازشو خواهد داشت .
درب اتوماتیک تلسکوپی به جز حالت 6 لت ، در طرحها و شکلهای دیگری نیز به صورتهای 3 لنگه و 2 لنگه نیز اجرا می شود که به آن درب اتوماتیک تلسکوپی یک طرفه گفته می شود .
فرق درب اتوماتیک تلسکوپی و درب اتوماتیک اسلایدینگ به این صورت می باشد که حالت کارکرد درب اتوماتیک اسلایدینگ به شکلی است که هر دو لنگه متحرک روبروی هم بسته و به اصطلاح به یکدیگر چفت میشود ، ولی در دربهای اتوماتیک تلسکوپی ، لنگه های متحرک بر روی یکدیگر حرکت می کنند و در زمان بازشدن درب تلسکوپی ، لنگه های متحرک بر روی لنگه ثابت جمع می شوند.
درب هاي تلسکوپي علاوه بر دارا بودن تمامي مزاياي درب هاي کشويي ساده ، فضاي ورودي وسيع تري ايجاد مي نمايند چون تنها يک سوم از پهناي ورودي به لنگه هاي ثابت اختصاص پيدا مي کند.
به کار بردن اين سيستم در ورودي هاي عريض ، باعث کاهش اندازه لنگه هاي متحرک و در نتيجه موجب حرکت نرم تر و زيباتر درب مي گردد و در ورودي هاي با پهناي کم ، درب هاي تلسکوپي ، بازشوي بيشتري نسبت به ساير درب هاي کشويي ايجاد نموده و ضمن ارئه فضاي وسيعتر در کوتاه ترين زمان ممکن فضاي مورد نياز براي تردد افراد را در اختيار ميگذارد و راه حلي است مناسب براي ورودي هايي که تعداد تردد افراد از آن بالا ميباشد

Tags

You may also like...

0 thoughts on “فروش درب اتوماتیک”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads