سیستم امنیتی درب ضد سرقت

سیستم امنیتی درب ضد سرقت

aminati

سیستم های امنیتی درب :

امروز با توجه به گستردگی استفاد ه از درب های ضد سرقت ، دزدان راههای بازکردن این نوع درب ها را بخوبی پیدا کرده اند و این نوع در ب ها که ضد سرقت هستند عملاً دیگر ضد سرقت نیستند بلکه درب ایمنی می باشند . باتوجه به این مورد اخیراً جهت مقاوم نمودن درب های ضد سرقت در مقابل سرقت اجرای جدیدی انجام گرفته که آن نصب سیم دزدگیر درب ، روی درب های ضد سرقت می باشد . البته این نوع دزدگیر را می توان روی درب های معمولی هم نصب نمود .

شرکت آشیان آرای شرق افتخار دارد بعنوان اولین وارد کننده و تولید کننده این نوع سیستم دزدگیر درب را به مشتریان محترم معرفی نماید.

دزدگیر درب در ۲ نوع به صورت زیر می باشد :

۱ )سیستم دزدگیر درب معمولی : این سیستم برروی درب ضدسرقت نصب می گردد و پس از فعال نمودن آن چنانچه درب به هر صورت باز شود ، شخص باز کننده ۸ ثانیه وقت خواهد داشت تا رمز را توسط صفحه کلید وارد نماید در صورت درست بودن رمز دزدگیر خاموش خواهد شد ولی صفحه چنانچه رمز نادرست باشد تا وارد کردن رمز صحیح شروع به آژیر کشیدن خواهد نمود .

مزیت این سیستم نسبت به سیستم های مشابه دارابودن صفحه دیجیتال جهت مشاهده ورود رمز صحیح ، چراغ باطری ، رویه استیل ضد زنگ و … است .

۲ ) سیم دزدگیر جی اس ام : این سیم دزدگیر درب سرقت علاوه بر دارا بودن تمام مزایای دزدگیر درب معمولی مجهر به سیم جی اس ام و سیم کارت می باشد که به دزدگیر این امکان را می دهد چنانچه رمز اشتباه وارد شود بلافاصله دزدگیر با موبایل صاحب ساختمان تماس گرفته و دزدی را اعلام می نماید همچنین این تماس می تواند به صورت ارسال پیامک انجام شود .

Tags

You may also like...

One thought on “سیستم امنیتی درب ضد سرقت”

  1. ناشناس گفت:

    بترین سیستم امنیتی درب ضد سرقت چی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads