درب اتوماتیک ترکیبی _ اضطراری

درب اتوماتیک ترکیبی _ اضطراری

complex-automatic-door

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی – ترکیبی(خروج اضطراری):
سیستم این درب در حالت عادی به صورت کشویی باز و بسته می شود با این تفاوت که لنگه های ثابت آن جهت خروج اضطراری به صورت دستی به حالت لولایی باز شده و در مسیر حرکت افراد قرار می گیرند و در حالت اضطرار با اعمال ضربه به لنگه دربها کلیه لت ها باز شده و موازی با یکدیگر قرار میگیرند، به طوری که بیشترین فضای خروج در اختیار عابرین قرار داده می شود، این سیستم در بیمارستان ها که نیاز به ورود یا خروج فوری برانکارد یا در خروجی ساختمان هایی که ساکنین زیادی دارند هنگام بروز آتش سوزی،زلزله ومواقع اضطرار مورد استفاده قرار می گیرند.

معابر نجات و فرار: خروجی های امن اضطراری
در مواقع ضروری برای فرار از یک ساختمان افراد همیشه باید بتوانند که به فضایی امن و هوای تازه دسترسی بیابند. در این شرایط ویژه دربهای اتوماتیک وظایف مهمی را بر عهده می گیرند. در حالی که راحتی را در شرایط عادی ارائه می دهند در مواقع اظطراری، درب های اضطراری باید راه فرار قابل دسترسی را در عرض چند ثانیه ایجاد کنند. بنابراین در مواقع عادی، درب های ضد حریق معمولآ قفل نیستند ولی درصورت نیاز به راحتی توسط یک دستگیره باز شوند.
آدُرا راه حلهای مکانیکی و الکتریکی نوین را در این شرایط ارائه می دهند.
قابلیت انجام چند عملکرد همزمان
همان گونه که از نامش پیداست، درب کشویی چند کاره چندین عملکرد را با هم انجام می دهد. در مواقع عادی به تمام ملاقات کننده ها و عابرین خوش آمد می گوید. در مواقع اضطراری و یا زمانی که میزان شلوغی بالا است (به طور مثال در سالن کنسرت) عملکرد به موقع آن، راه عبوری قابل اعتماد و سریع را فراهم می سازد. در عین حال لنگه های در به طور مجزا می توانند از ورود افراد ناخواسته جلوگیری کنند.
درب گریز: درب امن
تمامی لنگه درب های اتوماتیک معابر گریز می توانند به صورت دستی و در هر جهتی باز شوند. پس درب فورآ می تواند تا نهایت امکان خودش باز شود.. اگر که تمامی لنگه های در برقی با چرخش باز شوند و به کنار کشیده شوند، راه عبوری باز خواهد شد که تا 95% عرض کلی درب ورودی را در اختیار خواهید داشت.
عرض محل عبور تا 2300 میلی لیترعرض محل عبور تا 2500 میلی لیتر
عملکرد جانبی
شیشه های عایقی
دستگیره اضطراری برای باز کردن درب حتی هنگامی که درب اتوماتیک مورد نظر در حالت قفل است
درب امنیتی: درب محافظتی
این درب های کشویی اتوماتیک درب هایی هستند که نهایت حفاظت را در برابر خرابه کاری و سرقت ارائه می دهند. ما این درب را با چندین کاربرد ارائه دادیم که در ادامه به تنها چندین مورد اشاره می شود:
یک سیستم آلومینیومی فوق العاده سخت و بست هایی که از یک متریال ویژه ساخته شده است تا ترکیب یک سیستم محکم را شکل دهند و ما خودمان این طراحی را انجام دادیم. اما این درهای امنیتی هم چنین به طور طبیعی راحتی یک درب اتوماتیک کشویی را ارائه میدهند که در عین حال شامل تمام عملکردهای آن ها هم می شود.
عرض محل عبور تا 2900 میلی مترعرض محل عبور تا 2500 میلی متر
تایید پایداری و مقاومت رتبه 2 و 3 توسط ENV1627
هدایت کننده زمینی
قفل دستی زمینی
فضاهای پیشنهادی مورد استفاده:
ساختمان ها،کارخانه ها و مکان هایی که ریسک وقوع دزدی در آن ها بالاست برای مثال جواهرفروشی ها، فروشگاه ها و نمایشگاه ها.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “درب اتوماتیک ترکیبی _ اضطراری”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads