درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو

folding-automatic-door

مورد استفاده درب اتوماتیک تاشو در جایی می باشد که مشتریان درب با مشکل محدودیت فضا روبرو باشند. از نظر ساختاری هم دربهای اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک لولائی می باشند، با این تفاوت که هر لت آن به دو قسمت تقسیم شده و دو قسمت حاصل به همدیگر لولا شده اند و در آخر به جای دو لت نصب شده به دیوار، دو لت لولا شده به دیوار های اطراف و یک لت لولا شده به هر یک از این لت ها وجود خواهد داشت.

در بعضی از موارد هم لازم است که فقط درب به یک سمت دیوار نصب گردد، که در این حالت درب شامل دو لت لولا شده به یکدیگر می باشد که یکی از آنها به یک سمت دیوار لولا شده است.

یکی از امتیازات بزرگ درب اتوماتیک تاشو نسبت به دربهای اتوماتیک لولایی کاهش شعاع عملکرد یا شعاع حرکتی و باز و بسته شدن آنها می باشدکه این ویژگی در مکان هایی که نیاز به فضای اشغالی کمتری دارند از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته برخوردار می باشند. ویژگی مذکور یکی از دلایل عمده استفاده از درب اتوماتیک تاشو در محیط های پر ترافیک می باشد.

مکانیزم محرکه منحصر به فرد این دربها باعث ایجاد عملکرد بسیار روان و نرم و بی صدایی می گردد.

درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و همچنین سرعت باز و بسته شدن نقطه بحرانی و شاخص می باشد به کار گرفته می شود که با استفاده از آن زمان انتظار افراد و ماشین ها برای عبور از درب به مقدار بسیار زیادی کاهش یافته و عملکرد سریع درب را تضمین می نماید.

شایان ذکر است که درب اتوماتیک تاشو در مدت زمان حدود 2 تا 4 ثانیه باز می شود و سرعت استاندارد آنها یک متر بر ثانیه می باشد.

بنابر این می توان ویژگی های بارز درب اتوماتیک تاشو را به صورت زیر خلاصه نمود:

کاهش شعاعی که درب در آن باز و بسته می گردد و عملیات خود را انجام می دهد (در مقایسه با درب اتوماتیک لولایی معمولی در فضای محدود)

سرعت بالا در باز و بسته شدن درب

قابل استفاده در فضاهای محدود

توان کمتر نسبت به درب اتوماتیک لولایی معمولی

مورد استفاده در مکانهایی که نیازمند امنیت بالا می باشند.

درب اتوماتیک تاشوی آدُرا به دلیل داشتن ظاهری شکیل و زیبا هر سلیقه ای را پوشش می دهد. این درها از جنس درجه یک آلومینیومی ساخته می شوند که رضایت و ایمنی را به همراه دارند.
مشخصات:

درب اتوماتیک تاشو برقی از دو طرف باز می شود.
عرض باز شدن 800 تا 1400 میلی متر.

یک سیستم توسعه یافته توسط آدُرا به خصوص برای دربهای اتوماتیک تاشو طراحی شده است که امکان تطابق با ضخامت های مختلف شیشه، از 8 میلی متر تا 16 میلی متر را دارا می باشد.
مناسب برای:
فروشگاه های کوچک، شرکت های کوچک، مراکز پمپ بنزین، ساختمان هایی که ورودی باریکی دارند.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “درب اتوماتیک تاشو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads