تولید کننده درب ضد سرقت

تولید کننده درب ضد سرقت

413

برای درج نام شرکت خود در این آگهی با ما تماس بگیرید

همراه : 09016191338

فعالیت خود را در زمینه تولید درب ساختمانی آغاز نمود . هادیران دُر تولید کننده انواع درب های ساختمانی نظیر تولید درب ضد سرقت ، تولید درب ورودی ، تولید درب داخلی ، تولید درب MDF ، تولید درب ضد آب ABS ، تولید درب HDF ، تولید چهارچوب فلزی ، تولید چهارچوب چوبی میباشد. دربهای ضد سرقت تولیدی با یراق آلات کشور ترکیه ، قفل های ضد برش کاله ، زبانه های ثابت از سمت لولا و چهارچوب کشویی در طرح ها ، رنگ ها ، ابعاد و مدل های مختلف میباشد . کلیه یراق آلات درب ضد سرقت دارای 5 سال گارانتی تعویض میباشد . هادیران دُر در زمینه درب داخلی نیز قابلیت تولید انواع درب داخلی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را داشته و در خدمت مسکن سازان و انبوه سازان محترم سراسر کشور میباشد .

گروه تولیدی صنعتی هادیران در زمینه تولید انواع درب های ساختمانی از نظیر :

دربهای MDF/CNC با روکش های طبیعی و روکش های PVC
درب های ضد آب ABS
درب های ضد سرقت با یراق آلات ترک و چهارچوب کشویی
درب های HDF
چهارچوب فلزی با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک پایه رزین اپوکسی پلی استر و جاقفلی فابریک پرسی
فعالیت داشته و تاکنون بخش عظیمی از نیاز کشور در این زمینه را تامین نموده است.

در افق چشم انداز این مجموعه که بر پایه صدای رسای مشتریان و تشخیص صحیح نیازهای بازار که همواره قطب نمای حرکت ما درعرصه خدمات نوین بوده است و از سوی دیگر نیاز امروز بازار به محصولات با کیفیت که از لحاظ افتصادی مرقون به صرفه باشد باعث گردید تا با توجه به پتانسیل موجود در این گروه صنعتی بتواند با ورود به عرصه صنعت تولید درب های ساختمانی تحول چمشگیری در این صنعت ایجاد نماید به واسطه چنین هدفی، توانست در کمترین زمان انقلابی در صنعت درب ساختمانی ایران به وجود آورد و محصولاتی کاربردی، با کیفیت و با صرفه اقتصادی به بازار ارائه نماید و در همین راستا با توجه به دیدگاه مشتری مداری ، این شرکت را الگویی در این صنعت قرار داده است.

و از همین رو رسیدن به اهداف خود در بخش کیفیت با تکیه بر دانش متخصصان ، مدیران توانمند ، همکاری کارکنان وهمچنین استقبال مصرف کنندگان از محصولات ، که منجر به رشد روزافزون این گروه صنعتی گردیده و باعث شده افتخارات بسیاری از جمله تعالي توليد و جلوگيري از واردات محصولات مشابه با قيمت بالا كيفيت پایین دست یابیم.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “تولید کننده درب ضد سرقت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads