انواع پنجره های Pvc

293_orig

در و پنجره دوجداره وودپلاس (چوب – پی وی سی)

علاوه بر پنجره های دوجداره و چند جداره زیبای تمام چوب ما نسل جدیدی از پنجره را که ترکیب چوب و پی وی سی میباشد را عرضه نموده ایم.

این نوع در و پنجره هم اینک در بازار اروپا و ترکیه عرضه میگردد.در این نوع پنجره در سمت داخل ساختمان از زیبایی و سلامت چوب طبیعی بهره خواهید برد و در سمت بیرون پنجره شما از خوصیات یک پنجره یوپی وی سی برخوردار خواهد بود.

تنوع رنگ در هر دو سوی در و پنجره دوجداره امکانپذیر میباشد. این در و پنجره دو جداره با رده انرژی A+ حداکثر عایق مورد نیاز در و پنجره را دارا می باشد. توجه داشته باشید که 75 درصد از مصرف انرژی در یک ساختمان در مناطق سرد صرف گرم کردن ساختمان و در مناطق گرم صرف سرد کردن ساختمان میگردد. 28 در صد از گرما یا سرمای ساختمان از طریق پنجره ها تلف می شود. اینجاست که اهمیت استفاده ازدر و پنجره ای با رده انرژی +A که بالاترین رده می باشد خودنمایی میکند.

ایمنی این نوع پنجره ضعف پنجره های یو پی وی سی در ایمنی (سرقت) برطرف نموده و برخلاف پنجره های چوب که در ساختمان های بلند مرتبه قابل استفاده نمی باشد در ساختمان های تا 30 طبقه قابل بهره برداری می باشد.

هزینه در و پنجره چوب – PVC نسبت به در و پنجره دوجداره تمام چوب پایین تر بوده و استفاده از آن در ساختمان های غیر لوکس نیز مقرون به صرفه می باشد.

تمام خصوصیات پنجره چوبی و یو پی وسی را یکجا خواهید داشت.

پنجره های دو جداره چوبی و چوب پی وی سی ما در انواع سیستم ها (حالتهای بازشو) عرضه میگردد.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “انواع پنجره های Pvc”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads

تبلیغات

adsads